| Osa numero | 90J27K |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 27k |
| Toleranssi | ±5% |
| Teho (wattia) | 11W |
| Sävellys | Wirewound |
| ominaisuudet | Flame Retardant Coating, Safety |
| Lämpötilan kerroin | ±30ppm/°C |
| Käyttölämpötila | - |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.343" Dia x 1.811" L (8.70mm x 46.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Precision Design Associates, Inc
Kuvaus: TOUCHSCREEN MOD 3.5" TM3500
Varastossa: 4
Valmistaja: Precision Design Associates, Inc
Kuvaus: TOUCHSCREEN MODULE TM4301B
Varastossa: 30
Valmistaja: Precision Design Associates, Inc
Kuvaus: 2.8TOUCHSCREEN MODULE-XMEGAA3BU
Varastossa: 24
Valmistaja: Precision Design Associates, Inc
Kuvaus: 2.8 TOUCHSCREEN MODULE
Varastossa: 2
Valmistaja: Precision Design Associates, Inc
Kuvaus: TOUCHSCREEN MOD 4.3" TM4301
Varastossa: 0
Valmistaja: Precision Design Associates, Inc
Kuvaus: TOUCHSCREEN MOD 7" TM7000
Varastossa: 0
Valmistaja: Precision Design Associates, Inc
Kuvaus: LCD TFT 480X272 4.3" CAP T/S
Varastossa: 0