| Osa numero | 13FPR020E |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 0.02 |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 3W |
| Sävellys | Metal Element |
| ominaisuudet | Current Sense, Non-Inductive |
| Lämpötilan kerroin | ±50ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 200°C |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.200" Dia x 0.626" L (5.08mm x 15.90mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Loppujen määrä | 4 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN FFC VERT 13POS 1.00MM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN FFC VERT 13POS 1.00MM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN FFC VERT 13POS 1.00MM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN FFC VERT 13POS 1.00MM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN FFC BOTTOM 13POS 0.50MM R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN FFC TOP 13POS 0.50MM R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN FPC 13POS 2.54MM R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN FFC VERT 13POS 1.00MM SMD
Varastossa: 0