| Osa numero | NRF24LU1P-F16Q32-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | TxRx + MCU |
| RF perhe / vakio | General ISM > 1GHZ |
| protokolla | - |
| modulaatio | GFSK |
| Taajuus | 2.4GHz |
| Datanopeus (maksimi) | 12Mbps |
| Teho - lähtö | 0dBm |
| Herkkyys | -94dBm |
| Muistikoko | 16kB Flash, 2kB SRAM |
| Sarjaliitännät | SPI, UART, USB |
| GPIO | 6 |
| Jännitteensyöttö | 4 V ~ 5.25 V |
| Nykyinen - vastaanottaminen | 12.9mA ~ 13.3mA |
| Nykyinen - Lähettävä | 11.1mA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 32-VFQFN Exposed Pad |
Valmistaja: Nordic Semiconductor ASA
Kuvaus: KIT DEVELOPMENT NRF24LU1+
Varastossa: 19
Valmistaja: Nordic Semiconductor ASA
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Varastossa: 944
Valmistaja: Nordic Semiconductor ASA
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Nordic Semiconductor ASA
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Nordic Semiconductor ASA
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Nordic Semiconductor ASA
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Nordic Semiconductor ASA
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Nordic Semiconductor ASA
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Nordic Semiconductor ASA
Kuvaus: IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Nordic Semiconductor ASA
Kuvaus: IC SAMPLE TXRX USB/OTP 32QFN
Varastossa: 0