| Osa numero | SE15HOWTY |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | DC Motor |
| toiminto | Standard |
| Moottorityyppi | Brushed |
| Jännite - Nimellisjännite | 12VDC |
| RPM | 8067 RPM |
| Vääntömomentti - Nimellinen (oz-in / mNm) | 0.28 / 2 |
| Teho - Nimetty | - |
| Kooderin tyyppi | - |
| Koko / ulottuvuus | Square - 0.591" x 0.591" (15.00mm x 15.00mm) |
| Halkaisija - Akseli | 0.079" (2.00mm) |
| Pituus - akseli ja laakeri | 0.582" (14.80mm) |
| Asennusreikien väli | 0.512" (13.00mm) |
| Lopetustyyli | Solder Tab |
| ominaisuudet | - |
| Vaihteiston vähennyssuhde | - |
| Vääntömomentti - maksimiarvoinen (oz-in / mNm) | - |
| Käyttölämpötila | - |
Valmistaja: Amphenol Commercial Products
Kuvaus: CONN FEMALE 78POS 0.031 GOLD
Varastossa: 96
Valmistaja: Amphenol Commercial Products
Kuvaus: CONN FEMALE 60POS 0.031 GOLD
Varastossa: 540
Valmistaja: Amphenol Commercial Products
Kuvaus: CONN FEMALE 22POS 0.031 GOLD
Varastossa: 500
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE GEN PURP 100V 3A TO263AC
Varastossa: 4000
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE GEN PURP 100V 3A TO263AC
Varastossa: 2000
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A TO263AC
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A TO263AC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: SLEEVING 1" X 100' BLACK/WHITE
Varastossa: 0
Valmistaja: Panduit Corp
Kuvaus: SLEEVING 1" X 100' BLACK
Varastossa: 0