| Osa numero | UCL1V331MNL1GS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 35V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 595mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 1.19A @ 100kHz |
| impedanssi | 60 mOhm |
| Lyijyväli | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.394" (10.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - SMD |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Varastossa: 9000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD
Varastossa: 5500
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Varastossa: 5000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Varastossa: 4000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Varastossa: 3000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Varastossa: 27000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD
Varastossa: 23500
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Varastossa: 2000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Varastossa: 12600