| Osa numero | LAR2W331MELC35 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 450V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 1.38A @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 1.587A @ 50kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.394" (10.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.378" (35.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - Snap-In |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 652
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 578
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 279
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 215
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 194
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 191
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 139
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 110
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 10
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 0