Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit LAQ2G331MELB45
Nichicon LAQ2G331MELB45
Osa numero
LAQ2G331MELB45
Valmistaja
Nichicon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Nichicon
    4.72000/pcs
  • 10 pcs
    4.19750/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero LAQ2G331MELB45
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 400V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.47A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.6905A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.181" Dia (30.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.850" (47.00mm)