| Osa numero | PESD2USB3SZ |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Zener |
| Yksisuuntaiset kanavat | 4 |
| Kaksisuuntaiset kanavat | - |
| Jännite - taaksepäin (tyypillinen) | 5.5V (Max) |
| Jännite - erittely (min) | 6V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | - |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 7A (8/20µs) |
| Teho - huippukulma | - |
| Power Line Protection | No |
| Sovellukset | HDMI |
| Kapasitanssi @ Taajuus | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 10-UFBGA, WLCSP |
| Toimittajan laitepaketti | 10-WLCSP (1.57x1.17) |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 24VWM 45VC 0603
Varastossa: 60000
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 24VWM 45VC 1206
Varastossa: 5000
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 14VWM 40VC 0402
Varastossa: 200000
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 12VWM 37VC SOD323
Varastossa: 12068