| Osa numero | NXJ1S0305MC-R13 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 2.97V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 3.63V |
| Jännite - lähtö 1 | 5V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 200mA |
| Teho (wattia) | 1W |
| Jännite - eristäminen | 4.2kV (4200V) |
| Sovellukset | ITE (Commercial), Medical |
| ominaisuudet | SCP |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| tehokkuus | 72% |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 14-SMD Module, 5 Leads |
| Koko / ulottuvuus | 0.54" L x 0.41" W x 0.17" H (13.7mm x 10.5mm x 4.4mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | - |
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC SM 1W 12V-5V SINGLE 4.2KV
Varastossa: 360
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC SM 1W 5V-5V SINGLE 4.2KV
Varastossa: 360
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC SM 1W 12V-12V SINGLE 4.2KV
Varastossa: 180
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC SM 1W 3.3V-3.3V SINGLE 4.2
Varastossa: 180
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC SM 1W 3.3V-5V SINGLE 4.2KV
Varastossa: 180
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC SM 1W 12V-12V SINGLE 4.2KV
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC SM 1W 12V-5V SINGLE 4.2KV
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC SM 1W 5V-5V SINGLE 4.2KV
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC SM 1W 3.3V-5V SINGLE 4.2KV
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC SM 1W 3.3V-3.3V SINGLE 4.2
Varastossa: 0