Koti Tuoteseloste Piirin suojaus PTC Resettable Sulakkeet PRG21BC2R2MM1RA
Murata Electronics North America PRG21BC2R2MM1RA
Osa numero
PRG21BC2R2MM1RA
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
THERMISTOR
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PTC Resettable Sulakkeet
Tuoteparametri
Osa numero PRG21BC2R2MM1RA
Osan tila Active
Tyyppi Ceramic
Jännite - maks 16V
Nykyinen - Max 9A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 220mA
Nykyinen - Trip (It) 500mA
Aikaa matkaan -
Resistance - Initial (Ri) (Min) -
Vastus - Post Trip (R1) (Max) -
Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 2.2 Ohm
Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C
Arvioinnit -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 0805 (2012 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.043" (1.10mm)