Koti Tuoteseloste Suodattimet Yleiset toimintatangot PLY10AS1121R7D2B
Murata Electronics North America PLY10AS1121R7D2B
Osa numero
PLY10AS1121R7D2B
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
COMMON MODE CHOKE 1.7A 2LN TH
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Yleiset toimintatangot
Tuoteparametri
Osa numero PLY10AS1121R7D2B
Osan tila Active
Suodatintyyppi Power Line
Linjojen määrä 2
Impedanssi @ Taajuus -
Induktanssi @ Taajuus -
Virta-arvo (maksimi) 1.7A
DC-vastus (DCR) (Max) -
Jännitearvot - DC -
Jännitearvot - AC 300V
Käyttölämpötila -25°C ~ 60°C
Arvioinnit -
hyväksynnät -
ominaisuudet -
Asennustyyppi Through Hole
Koko / ulottuvuus 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Korkeus (maksimi) 0.689" (17.50mm)