Koti Tuoteseloste Anturit, muuntimet Lämpötila-anturit - NTC Thermistors NTPA7100LBMB0
Murata Electronics North America NTPA7100LBMB0
Osa numero
NTPA7100LBMB0
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
NTC THERMISTOR 10 OHM 15% DISC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Lämpötila-anturit - NTC Thermistors
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero NTPA7100LBMB0
Osan tila Active
Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 10
Resistance Tolerance ±15%
B Arvo Toleranssi -
B0 / 50 -
B25 / 50 -
B25 / 75 -
Käyttölämpötila -20°C ~ 160°C
Teho - Max -
Pituus - johtojohto -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Disc 7mm