Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit GRM033R71E151KA01D
Murata Electronics North America GRM033R71E151KA01D
Osa numero
GRM033R71E151KA01D
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
CAP CER 150PF 25V X7R 0201
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
Tuoteparametri
Osa numero GRM033R71E151KA01D
Osan tila Active
kapasitanssi 150pF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 25V
Lämpötilan kerroin X7R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet -
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 0201 (0603 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.013" (0.33mm)