Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit GCM188R71H332KA37D
Murata Electronics North America GCM188R71H332KA37D
Osa numero
GCM188R71H332KA37D
Kuvaus
CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
Tuoteparametri
Osa numero GCM188R71H332KA37D
Osan tila Active
kapasitanssi 3300pF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 50V
Lämpötilan kerroin X7R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.035" (0.90mm)