Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit GCM155L81C473KA37D
Murata Electronics North America GCM155L81C473KA37D
Osa numero
GCM155L81C473KA37D
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
CAP CER 0.047UF 16V X8L 0402
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
Tuoteparametri
Osa numero GCM155L81C473KA37D
Osan tila Active
kapasitanssi 0.047µF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 16V
Lämpötilan kerroin X8L
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
ominaisuudet -
Arvioinnit AEC-Q200
Sovellukset Automotive
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 0402 (1005 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.022" (0.55mm)