Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit DECB33J221KC4B
Murata Electronics North America DECB33J221KC4B
Osa numero
DECB33J221KC4B
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
CAP CER 220PF 6.3KV RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
    0.31500/pcs
  • 10 pcs
    0.22300/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero DECB33J221KC4B
Osan tila Active
kapasitanssi 220pF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 6300V (6.3kV)
Lämpötilan kerroin B
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
ominaisuudet High Voltage, Flame Retardant
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Disc
Koko / ulottuvuus 0.354" Dia (9.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.512" (13.00mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)