Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit DEC1X3J820JC4B
Murata Electronics North America DEC1X3J820JC4B
Osa numero
DEC1X3J820JC4B
Kuvaus
CAP CER 82PF 6.3KV SL RADIAL
    0.38500/pcs
  • 10 pcs
    0.28450/pcs
Tuoteparametri
Osa numero DEC1X3J820JC4B
Osan tila Active
kapasitanssi 82pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 6300V (6.3kV)
Lämpötilan kerroin SL
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Pakkaus / kotelo Radial, Disc
Koko / ulottuvuus 0.472" Dia (12.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.630" (16.00mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)