Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit DEC1X3J121JC4B
Murata Electronics North America DEC1X3J121JC4B
Osa numero
DEC1X3J121JC4B
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
CAP CER 120PF 6.3KV SL RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
    0.45500/pcs
  • 10 pcs
    0.33700/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero DEC1X3J121JC4B
Osan tila Active
kapasitanssi 120pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 6300V (6.3kV)
Lämpötilan kerroin SL
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
ominaisuudet High Voltage
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Disc
Koko / ulottuvuus 0.551" Dia (14.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.709" (18.00mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)