Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXSMCGLCE64AE3
Microsemi Corporation MXSMCGLCE64AE3
Osa numero
MXSMCGLCE64AE3
Kuvaus
TVS DIODE 64VWM 103VC DO215AB
Tuoteparametri
Osa numero MXSMCGLCE64AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 64V
Jännite - erittely (min) 71.1V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 103V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)