Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXSMCGLCE48AE3
Microsemi Corporation MXSMCGLCE48AE3
Osa numero
MXSMCGLCE48AE3
Kuvaus
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO215AB
Tuoteparametri
Osa numero MXSMCGLCE48AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 48V
Jännite - erittely (min) 53.3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 77.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)