Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXSMCGLCE33AE3
Microsemi Corporation MXSMCGLCE33AE3
Osa numero
MXSMCGLCE33AE3
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO215AB
Tuoteparametri
Osa numero MXSMCGLCE33AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 33V
Jännite - erittely (min) 36.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.1A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)