Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXSMBJ2K3.3
Microsemi Corporation MXSMBJ2K3.3
Osa numero
MXSMBJ2K3.3
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 5.8VC DO215AA
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MXSMBJ2K3.3
Osan tila Obsolete
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 3.3V
Jännite - erittely (min) 4.6V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 5.8V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs)
Teho - huippukulma 2000W (2kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)