Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMLJ6.5A
Microsemi Corporation MXLSMLJ6.5A
Osa numero
MXLSMLJ6.5A
Kuvaus
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AB
Microsemi Corporation
    6.67590/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMLJ6.5A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 6.5V
Jännite - erittely (min) 7.22V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 11.2V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 267.9A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)