Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMLG7.5CA
Microsemi Corporation MXLSMLG7.5CA
Osa numero
MXLSMLG7.5CA
Kuvaus
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB
Microsemi Corporation
    7.23690/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMLG7.5CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 7.5V
Jännite - erittely (min) 8.33V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 12.9V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 232.6A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)