Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCJLCE110AE3
Microsemi Corporation MXLSMCJLCE110AE3
Osa numero
MXLSMCJLCE110AE3
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 110VWM 178VC DO214AB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCJLCE110AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 110V
Jännite - erittely (min) 122V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 178V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.4A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)