Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCJ64A
Microsemi Corporation MXLSMCJ64A
Osa numero
MXLSMCJ64A
Kuvaus
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Microsemi Corporation
    5.36690/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCJ64A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 64V
Jännite - erittely (min) 71.1V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 103V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)