Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCG30A
Microsemi Corporation MXLSMCG30A
Osa numero
MXLSMCG30A
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO215AB
Microsemi Corporation
    5.53520/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCG30A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 30V
Jännite - erittely (min) 33.3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 48.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)