Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCG16A
Microsemi Corporation MXLSMCG16A
Osa numero
MXLSMCG16A
Kuvaus
TVS DIODE 16VWM 26VC DO215AB
Microsemi Corporation
    5.53520/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCG16A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 16V
Jännite - erittely (min) 17.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 26V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57.7A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)