Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCG14AE3
Microsemi Corporation MXLSMCG14AE3
Osa numero
MXLSMCG14AE3
Kuvaus
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO215AB
Microsemi Corporation
    5.53520/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCG14AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 14V
Jännite - erittely (min) 15.6V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 23.2V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.7A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)