Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBJ8.5A
Microsemi Corporation MXLSMBJ8.5A
Osa numero
MXLSMBJ8.5A
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AA
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    5.12380/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBJ8.5A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 8.5V
Jännite - erittely (min) 9.44V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 14.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.7A
Teho - huippukulma 600W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)