Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBJ48CA
Microsemi Corporation MXLSMBJ48CA
Osa numero
MXLSMBJ48CA
Kuvaus
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
Microsemi Corporation
    5.40430/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBJ48CA
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 48V
Jännite - erittely (min) 53.3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 77.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.7A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)