Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBJ150CA
Microsemi Corporation MXLSMBJ150CA
Osa numero
MXLSMBJ150CA
Kuvaus
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
Microsemi Corporation
    5.40430/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBJ150CA
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 150V
Jännite - erittely (min) 167V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 243V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)