Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBG78CA
Microsemi Corporation MXLSMBG78CA
Osa numero
MXLSMBG78CA
Kuvaus
TVS DIODE 78VWM 126VC DO215AA
Microsemi Corporation
    5.17990/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBG78CA
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 78V
Jännite - erittely (min) 86.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 126V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.7A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)