Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBG170CA
Microsemi Corporation MXLSMBG170CA
Osa numero
MXLSMBG170CA
Kuvaus
TVS DIODE 170VWM 275VC DO215AA
Microsemi Corporation
    5.17990/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBG170CA
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 170V
Jännite - erittely (min) 189V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 275V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.2A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)