Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBG15CA
Microsemi Corporation MXLSMBG15CA
Osa numero
MXLSMBG15CA
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO215AA
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    5.17990/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBG15CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 15V
Jännite - erittely (min) 16.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A
Teho - huippukulma 600W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)