Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLJ7.5A
Microsemi Corporation MSMLJ7.5A
Osa numero
MSMLJ7.5A
Kuvaus
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB
Microsemi Corporation
    1.32275/pcs
  • 385 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMLJ7.5A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 7.5V
Jännite - erittely (min) 8.33V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 12.9V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 232.6A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)