Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLJ43A
Microsemi Corporation MSMLJ43A
Osa numero
MSMLJ43A
Kuvaus
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Microsemi Corporation
    2.00000/pcs
  • 10 pcs
    1.78750/pcs
  • 25 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMLJ43A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 43V
Jännite - erittely (min) 47.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 69.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 43.2A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)