Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLJ40CA
Microsemi Corporation MSMLJ40CA
Osa numero
MSMLJ40CA
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
Microsemi Corporation
    1.38380/pcs
  • 368 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMLJ40CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 40V
Jännite - erittely (min) 44.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.4A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)