Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLJ14A
Microsemi Corporation MSMLJ14A
Osa numero
MSMLJ14A
Kuvaus
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Microsemi Corporation
    1.32275/pcs
  • 385 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMLJ14A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 14V
Jännite - erittely (min) 15.6V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 23.2V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 129.4A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)