Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLG33CA
Microsemi Corporation MSMLG33CA
Osa numero
MSMLG33CA
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO215AB
Microsemi Corporation
    1.45503/pcs
  • 350 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMLG33CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 33V
Jännite - erittely (min) 36.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.2A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)