Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLG160A
Microsemi Corporation MSMLG160A
Osa numero
MSMLG160A
Kuvaus
TVS DIODE 160VWM 259VC DO215AB
Tuoteparametri
Osa numero MSMLG160A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 160V
Jännite - erittely (min) 178V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 259V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.6A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)