Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLG13A
Microsemi Corporation MSMLG13A
Osa numero
MSMLG13A
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO215AB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    1.39397/pcs
  • 365 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMLG13A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 13V
Jännite - erittely (min) 14.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 21.5V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 139.4A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)