Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCJ58AE3
Microsemi Corporation MSMCJ58AE3
Osa numero
MSMCJ58AE3
Kuvaus
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Microsemi Corporation
    0.80850/pcs
  • 596 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMCJ58AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 58V
Jännite - erittely (min) 64.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 93.6V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)