Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCJ16AE3
Microsemi Corporation MSMCJ16AE3
Osa numero
MSMCJ16AE3
Kuvaus
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB
Microsemi Corporation
    0.80850/pcs
  • 596 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMCJ16AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 16V
Jännite - erittely (min) 17.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 26V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57.7A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)