Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCG12AE3
Microsemi Corporation MSMCG12AE3
Osa numero
MSMCG12AE3
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO215AB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    0.86625/pcs
  • 556 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMCG12AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 12V
Jännite - erittely (min) 13.3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 19.9V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75.3A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)