Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMBG70CA
Microsemi Corporation MSMBG70CA
Osa numero
MSMBG70CA
Kuvaus
TVS DIODE 70VWM 113VC DO215AA
Microsemi Corporation
    0.66412/pcs
  • 725 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMBG70CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 70V
Jännite - erittely (min) 77.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 113V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.3A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)