Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMBG60AE3
Microsemi Corporation MSMBG60AE3
Osa numero
MSMBG60AE3
Kuvaus
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO215AA
Microsemi Corporation
    0.55615/pcs
  • 782 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMBG60AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 60V
Jännite - erittely (min) 66.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 96.8V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)