Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMBG6.5A
Microsemi Corporation MSMBG6.5A
Osa numero
MSMBG6.5A
Kuvaus
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO215AA
Microsemi Corporation
    1.09000/pcs
  • 10 pcs
    0.98550/pcs
  • 25 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMBG6.5A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 6.5V
Jännite - erittely (min) 7.22V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 11.2V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.6A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)