Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMBG2K4.5E3
Microsemi Corporation MSMBG2K4.5E3
Osa numero
MSMBG2K4.5E3
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 4.5VWM 6.6VC DO215AA
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MSMBG2K4.5E3
Osan tila Obsolete
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 4.5V
Jännite - erittely (min) 5.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 6.6V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs)
Teho - huippukulma 2000W (2kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)