Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMBG14A
Microsemi Corporation MSMBG14A
Osa numero
MSMBG14A
Kuvaus
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO215AA
Microsemi Corporation
    0.55615/pcs
  • 782 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMBG14A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 14V
Jännite - erittely (min) 15.6V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 23.2V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)